Vervaet Occasion


Voor vragen over dit item, neem contact op met:

Hans Biesma
06 130 367 95
hb@vervaetvanweele.nl

Rob van de Maegdenbergh
06 514 201 75
rm@vervaetvanweele.nl

John van Rijen
06 229 574 87
john@vervaet.nl

Marc Hoeckx
06 230 845 08
marc@vervaet.nl

Hayo Dons
06 246 506 01
hayo@jstehouwer.nl

Paul van Loon
06 138 21 249
hb@vervaetvanweele.nl

Jan Stehouwer
06 531 998 12
jan@jstehouwer.nl

Dany Dieleman
06 5355 0703
dany@vervaet.nl

Jolien Barbé
06 2059 9419
jolien@vervaet.nl

Niels Goud
06 1251 9236
niels@vervaet.nl

 




Bezoekers adres :
Hoofdplaatseweg 1b
4521 PE Biervliet
The Netherlands

RabewerkPKE 3011 en EcoDrill
  
Soort machine Rabewerk
Omschrijving Rotoreg CORVUS PKE 3011met pakkerrol. opbouw-zaaimachine Ecodrill PL 3000 A met: 24 UNIDISC-Schijven elektron.rijpadschakeling ULTRON+ rechte markeurs
Merk Rabewerk
Type PKE 3011 en EcoDrill
Bouwjaar 2011
Prijs Op aanvraag